Skip Navigation Links

Atm / Btm Kartsız Para Yatırma Rehberi

 


Banka Adı : Ziraat bankasıATM KARTSIZ İŞLEM MENÜSÜ İLE PARA YATIRMA
(Masraf Yok)

1-
Giriş tuşuna basın, kartsız işlemler menüsünden hesaba para yatırma seçin.

2-
Paranın yatırılacağı Hesap Numarasını ve şube kodunu girin EVET seçeneği tuşlayın.

3-
Ekranda hesap sahibinin adı çıkar. Bizdeki bilgilerle tutuyorsa EVET tuşlayın. Para bölmesi açılır ve bölmeye yatırmak istediğiniz miktardaki parayı yerleştiriyorsunuz.

4-
EVET seçeneğini tıkladıktan sonra ATM paranızı sayar ve ne kadar olduğunu ekranda yazar. Onay vermeniz durumunda hesabımıza ödemeniz aktarılır.

5-
İşlem tamamlandıkdan sonra makbuzu kaybetmeyin. Ödeme bildirirken makbuzda yazan  Sıra Noyu gönderici kısmına yazarak ödeme  bildirmi yapınız.

En yakın ZİRAATBANKASI atm'leri için tıklayınız...

Banka Adı : Garanti Bankası


ATM KARTSIZ İŞLEM MENÜSÜ İLE PARA YATIRMA

1- Giriş tuşuna basın, kartsız işlemler menüsünden hesaba para yatırma seçin.

2- Paranın yatırılacağı Hesap Numarasını ve şube kodunu girin EVET seçeneği tuşlayın.

3- Cep Telefon numaranızı girin ve EVET seçeneği tuşlayın.

4- Ekranda hesap sahibinin adı çıkar. Bizdeki bilgilerle tutuyorsa EVET tuşlayın. Para bölmesi açılır ve bölmeye yatırmak istediğiniz miktardaki parayı yerleştiriyorsunuz.

5- EVET seçeneğini tıkladıktan sonra ATM paranızı sayar ve ne kadar olduğunu ekranda yazar. Onay vermeniz durumunda hesabımıza ödemeniz aktarılır.

6- İşlem tamamlandıkdan sonra makbuzu kaybetmeyin. Ödeme bildirirken makbuzda yazan Cep Telefon Numaranızı ve CRS kodu  gönderici kısmına  yazmalısınız.

7- ATM size makbuz vermezse açıklama bölümüne Cep Telefon Numaranızı ve CRS kodunu yazınız..Garanti bankası kartsız  işlem para yatırma demosu için tıklayınız..

En yakın GARANTİ BANKASI atm'leri için tıklayınız....
Kaydet
 
 
 
Online Oyun Ürünleri Yetkili Satış Bayii. Copyright©2011 gamesiparis.com Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz içerik kopyalanamaz veya kullanılamaz.
YASAL UYARI! Online oyun ürünleri satışları 18 yaşından küçüklere yapılmamaktadır ! İşlem yapanlar, 18 yaşından büyük olduklarını bize beyan etmiş sayılırlar.
Kodlama : Aycan Yazılım Hizmetleri (r_aycan@windowslive.com)