Skip Navigation Links

Hakkımızda

 
Tarihçe

2007 yılında kurulan Gamesiparis.com , Türkiye’nin öncü ve en büyük online oyun ürünleri satışı yapan sitelerinden birtanesidir.

Kuruluşundan bu yana geçen zamanda Gamesiparis.com , her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, online oyun hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.

Hayallerimiz hedeflerimizden de büyüktü; online oyun sektöründe alışveriş fikrini bir adım öteye taşımalı, hizmet anlayışımızla fark yaratmalıydık.

Ekibimiz

İnternetten keyif alan, bilgisayar başında daha rahat nefes alabilen ve internet dünyasında faydalı bir değer oluşturmak için bir araya gelmiş genç bir ekibin her geçen gün kalabalıklaşarak oluşturduğu geniş bir ekibiz. Ekibimiz her geçen gün size daha iyi bir hizmet sunabilmek için sabahları tatlı uykusundan kalkıyor, geceleri de kahve eşliğinde sizin için çalışıyor.

Günümüzde Gamesiparis.Com

Gamesiparis.Com bugün itibariyle Türkiye'nin hemen hemen her ilinde yaklaşık 600'ü aşkın bayisi ve 50.000 civarı müşterisi ile hizmet vermektedir.

* En hızlı

* En güvenli

* En iyi kampanyaları sunan

* En yüksek oranda bilinen

* En çok alışveriş yapılan online oyun alışveriş sitesi Gamesiparis.com !

 
Online oyun sektöründe gamesiparis.com’u tercih eden herkese teşekkür ederiz.
 
 
 
Online Oyun Ürünleri Yetkili Satış Bayii. Copyright©2011 gamesiparis.com Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz içerik kopyalanamaz veya kullanılamaz.
YASAL UYARI! Online oyun ürünleri satışları 18 yaşından küçüklere yapılmamaktadır ! İşlem yapanlar, 18 yaşından büyük olduklarını bize beyan etmiş sayılırlar.
Kodlama : Aycan Yazılım Hizmetleri (r_aycan@windowslive.com)